Trzeba wierzyć, że się jest do czegoś zdolnym i osiągnąć to za wszelką cenę, trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie.
Maria Skłodowska-Curie

We wtorek 4 kwietnia troje uczniów naszego liceum wzięło udział w VII Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Pile. Uczestnicy konkursu, wyłonieni w drodze eliminacji szkolnych musieli wykazać się wiedzą w zakresie słowotwórstwa, struktur gramatycznych oraz kultury krajów anglojęzycznych. Pięcioro najlepszych prezentowało jeden z zaproponowanych przez Organizatorów temat w obecności jury oraz wszystkich uczestników. Wiktor Sienkiewicz, uczeń klasy 1 a uzyskał najwyższą ilość punktów na teście i świetnie sobie poradził z trudnym tematem prezentacji. Ostatecznie zajął jednak czwarte miejsce, ustępując mistrzom krasomówstwa w języku angielskim.

Poziom wypowiadających się był niezwykle wysoki i wzbudził podziw wszystkich słuchających. Gratulujemy zwycięzcom oraz naszym uczniom: Wiktorowi Sienkiewiczowi (1A), Joli Śnioszek (2F) oraz Agacie Grześk (2E). Mamy nadzieję, że udział w konkursie był świetną okazją do sprawdzenia siebie i zachętą do ciągłego szlifowania umiejętności językowych.

drzwiprawy1

PRAWY2

PRAWY3

I Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
ul. Wincentego Pola 11 64-920 Piła

Telefon: 67 351 74 70

 Skontaktuj się

brazowa

Kontakt

Telefon: 67 351 74 70

ul. Wincentego Pola 11
64-920 Piła