Trzeba wierzyć, że się jest do czegoś zdolnym i osiągnąć to za wszelką cenę, trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie.
Maria Skłodowska-Curie

W dniu 4.12.2017 r. odbyło się 2. Powiatowe Forum Wolontariatu w Pile zorganizowane przez Powiatowe Forum Wolontariatu. Patronat nad tym wydarzeniem objął Starosta Pilski Pan Eligiusz Komarowski. Również uczniowie naszego Liceum wraz z opiekunem Szkolnego Koła Wolontariatu Tomaszem Wołowiec uczestniczyli w tym forum. Podczas spotkania mieli możliwość zapoznania się z działalnością forum oraz wysłuchania występu młodych artystów. Również nie obyło się bez podziękowań i wyróżnień. Zostały wręczone statuetki dla wyróżniających się wolontariuszy przygotowane przez wychowanków Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. M. Grzegorzewskiej w Pile.


Wyróżnieni uczniowie:
1. Oliwia Habet - uczennica klasy IIc I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie. Od 4 lat wolontariuszka Fundacji Międzynarodowej na rzecz zwierząt VIVA, od roku koordynator grupy lokalnej w Pile. Wolontariuszka w schronisku dla zwierząt w Pile. Mocno zaangażowana w pracę wolontariatu, przez całą edukację w Gimnazjum prężnie uczestniczyła w pracach tamtejszego koła wolontariatu. Pracę te kontynuuje jako uczennica I LO.

2. Mieszko Tobera - uczeń klasy Ig I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie. Należy do szkolnego koła wolontariatu. Zaangażowany w pracę wolontariatu, również w wolontariat misyjny, w którym brał w ostatnich miesiącach czynny udział m.in. w akcjach Tydzień misyjny z murzynkiem, Świąteczne wypieki pierników.

zobacz galerię z wydarzenia

I Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
ul. Wincentego Pola 11 64-920 Piła

Telefon: 67 351 74 70

 Skontaktuj się

brazowa

Kontakt

Telefon: 67 351 74 70

ul. Wincentego Pola 11
64-920 Piła