Trzeba wierzyć, że się jest do czegoś zdolnym i osiągnąć to za wszelką cenę, trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie.
Maria Skłodowska-Curie

Dziękujemy za liczny udział w zaproponowanych przez nas szkolnych konkursach z okazji Europejskiego Dnia Języków.

   Już wiecie, że w konkursie "żywych obrazów" prezentujących różne języki I miejsce zajęła klasa II G, II miejsce - klasa II C, a III - klasa I E. Gratulujemy! Wszystkie zdjęcia dowiodły Waszej pomysłowości i wspaniałej umiejętności znajdowania skojarzeń i cech charakterystycznych danych obszarów językowych. Zdjęcia swoich klas możecie podziwiać na tablicy na I p.

   Podajemy także wyniki gry językowej, w której braliście udział w środę 26 IX. Wykonaliście dwa zadania i zaproponowaliście ciekawe i zabawne hasła promujące naukę języków - wyróżnione hasła umieścimy na gazetce językowej na I piętrze, czytajcie!

   W grze I miejsce zdobył zespół : Anna Machowska i Julia Marcinkowska z kl. II D (31,5 pkt na 32 pkt!), II miejsce zespół : Michalina Sikora i Zuzanna Tymper z klasy II C (31 pkt), a III miejsce przypadło Paulinie Samolińskiej z klasy I E (30,5 pkt). Brawo! Dziękujemy wszystkim uczestnikom gry.

   W konkursie plastycznym na plakat związany z Europejskim Dniem Języków chcemy wyróżnić autorki trzech prac: M. Huszek z kl. II G, Z. Połczyńską, A. Mindykowską i W. Ślazyk z kl. I D oraz D. Zdanukiewicz i V. Heppert z kl. II F.

Zwycięzcom i wyróżnionym wręczymy dyplomy i nagrody, na które w pełni zasłużyliście!

I Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
ul. Wincentego Pola 11 64-920 Piła

Telefon: 67 351 74 70

 Skontaktuj się

brazowa

Kontakt

Telefon: 67 351 74 70

ul. Wincentego Pola 11
64-920 Piła