Trzeba wierzyć, że się jest do czegoś zdolnym i osiągnąć to za wszelką cenę, trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie.
Maria Skłodowska-Curie

Za nami targi edukacyjne szkół powiatu pilskiego. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za zainteresowanie. Już dziś zapraszamy do naszego Liceum na Pola na Drzwi Otwarte, które odbędą się 16 marca 2019 r. w godz. 10.00 - 13.00.

Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje związane z rekrutacją. Na naszej stronie znajduje się sekcja REKRUTACJA, tam na bieżąco będziemy umieszczać wszystkie niezbędne informacje związane z naborem do naszej szkoły.

1. Aktualna oferta edukacyjna:

po gimnazjum

po szkole podstawowej

 2. Kryteria przyjęcia do szkoły:

po gimnazjum

po szkole podstawowej

 

3. Terminarz rekrutacji

po gimnazjum i po szkole podstawowej

 

I Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
ul. Wincentego Pola 11 64-920 Piła

Telefon: 67 351 74 70

 Skontaktuj się

brazowa

Kontakt

Telefon: 67 351 74 70

ul. Wincentego Pola 11
64-920 Piła