Nauczyciele i wychowawcy 

Wychowawcy w roku szkolnym 2015/2016

Nauczyciele

 

·         1a - mgr Elżbieta Szymańska

·         1b - mgr Jadwiga Piechowicz

·         1c - mgr Bożena Zajączkowska

·         1d - mgr Mirosława Gackowska

·         1e - mgr Artur Stanilewicz

·         1f - mgr Ewa Wolska

·         1 SMS - mgr Witold Pankau

 

Język polski

 

·         2a - mgr Barbara Ładzińska

·         2b - mgr Sabina Strychowska

·         2c - mgr Maciej Krupiński

·         2d - mgr Ewa Ratyńska - Banaś

·         2e - mgr Anna Patalas

·         2f - mgr Alina Wojewoda

·         2 SMS - mgr Tomasz Aszemberg

 

·         mgr Joanna Baczkowska

·         mgr Izabela Jarecka

·         mgr Arleta Nowak

·         mgr Sabina Strychowska

·         mgr Elżbieta Szymańska

 

·         3a - mgr Sławomin Zgliński

·         3b - mgr Beata Kornacka

·         3c - mgr Daria Paluchowska - Prochot

·         3d - mgr Izabela Jarecka

·         3e - mgr Joanna Baczkowska

·         3f - mgr Arleta Nowak

·         3 SMS - mgr Hanna Słodowicz

 

Język angielski

Nauczyciele

 

·         mgr Agnieszka Bochen-Kurowska

·         mgr Agnieszka Iwanowicz

·         mgr Barbara Janik

·         mgr Anna Kotwicka-Czaronek

·         mgr Aneta Mucha

·         mgr Ewa Ratyńska-Banaś

·         mgr Nina Siemieńczuk-Suwik

               mgr Bożena Zajączkowska

 

Język francuski

Język niemiecki

·         mgr Mirosława Gackowska

·         mgr Urszula Krakowiak

 

·         mgr Jolanta Mrotek-Sczepkowska

·         mgr Joanna Sikora

·         mgr Alicja Wajs

·         

 

Język rosyjski

Język łaciński

·         mgr Janina Wilczyńska

·         mgr Dorota Bączkowska

Biologia

Chemia

 

·         mgr Daria Paluchowska-Prochot

·         mgr Artur Stanilewicz

 

 

·         mgr Jadwiga Piechowicz

·         mgr Barbara Pyda

Fizyka

Geografia

·         mgr Barbara Ładzińska

·         mgr Ryszard Salwa

·         mgr Ewa Wolska

Historia

Matematyka

·         mgr Mirosława Cegiełko

·         mgr Beata Kornacka

 

·         mgr Maciej Krupiński

·         mgr Jerzy Rybarczyk

·         mgr Hanna Słodowicz

·         mgr Maria Toboła

·         mgr Alina Wojewoda

·         mgr Sławomir Zgliński

 

Podstawy przedsiębiorczości

Informatyka

·         mgr Urszula Krakowiak

·         mgr Angelika Zygmunt

·         mgr Krzysztof Kornacki

·         mgr Angelika Zygmunt

Wiedza o kulturze

Wiedza o społeczeństwie

·         mgr Joanna Rachuba

·         mgr Teresa Popowicz-Gryzło

Wychowanie fizyczne

Edukacja dla bezpieczeństwa

 

·         mgr Paweł Jarczak

·         mgr Iwona Malska-Kubiak

·         mgr Anna Mąka

·         mgr Witold Pankau

·         mgr Krzysztof Stadnik

 

·         mgr Leszek Ćwikła

Religia

Pedagog szkolny

·         mgr Anna Patalas

·         mgr s. Renata Polak

·         mgr Beata Waśkowiak

Biblioteka

Pielęgniarka szkolna

·         mgr Monika Kubik

·         mgr Aleksandra Nykiel

·         mgr Joanna Rachuba

·      mgr Wioletta Wdowiak

 

·         Jolanta Nowak

Sekretarz szkoły

 

·         Marzanna Trojanowska

 

  

Kontakt

Telefon: 67 351 74 70

ul. Wincentego Pola 11
64-920 Piła