Sukcesy naukowe 2015/2016

Lp.  Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie i nazwa konkursu Opiekun
1. Lidia Badziąg 3 c Finalistka XXXIX Olimpiady Języka Francuskiego Urszula Krakowiak
2. Katarzyna Hilbrecht 3 c Finalistka XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej Renata Polak
3. Monika Machowska 3 f I miejsce w XX Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej Anna Patalas
4. Katarzyna Hilbrecht 3 c II miejsce w XX Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej Anna Patalas
5. Magdalena Karpińska 2 b III miejsce w XX Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej Anna Patalas
6. Jagoda Nitecka 1 d I m w konkursie „Język francuski w poezji, prozie i piosence" Mirosława Gackowska
7. Klaudia Czaińska
Dominika Nowicka
1 d II m w konkursie „Język francuski w poezji, prozie i piosence" Mirosława Gackowska
8. Dominika Piechota 3 d III m w konkursie „Język francuski w poezji, prozie i piosence" Mirosława Gackowska
9. Klaudia Boruta 
Katarzyna Nowak
3 a IV m Zespołowy Konkurs Informatyczny Angelika Zygmunt
10. Katarzyna Lis 1 c I m w finale powiatowym Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS „AIDS wczoraj, dziś, jutro” Beata Waśkowiak
11.  Julia Badzińska 2 c II m w finale powiatowym Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS „AIDS wczoraj, dziś, jutro”  Beata Waśkowiak
12.  Zofia Barańska 2 d Zakwalifikowanie się do etapu okręgowego XXXIX Olimpiady Języka Francuskiego Urszula Krakowiak
13.  Pamela Sienkiewicz  3 c  I m w X Turnieju recytatorskim Twórczości Religijnej w Koszalinie  Renata Polak 
14.  Aleksandra Gniot 2 e  Laureatka XII edycji konkursu plastycznego Mój Kościół na Pomorzu  Renata Polak 
15.  Aleksandra Grabowska  3 f  I m w konkursie Młody Przedsiębiorca organizowanym przez Izbę Gospodarczą Wielkopolski Północnej  Angelika Zygmunt 
16.  Aleksandra Grabowska  3 f  Laureatka konkursu „Na prezentację multimedialną o tematyce nowotworowej” organizowanego przez Powiat Pilski i Business Communication Group Sp. z o.o. Angelika Zygmunt 
17.  Urszula Guderska  2 c Wyróżnienie w finale XVI Olimpiady Ekologicznej Powiatu Pilskiego Daria Paluchowska-Prochot 
18.  Urszula Guderska  2 c  Udział w etapie okręgowym XXXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej  Daria Paluchowska-Prochot
19.  Aleksandra Szmiłyk  3 c Udział w etapie okręgowym XXXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej  Daria Paluchowska-Prochot 
20.  Julia Badzińska  2 c  Udział w etapie wojewódzkim  Konkursu Przyrodniczego organizowanego przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody "Salamandra" pt. „Ptaki Polski”  Daria Paluchowska-Prochot 
21.  Katarzyna Hilbrecht  3 c  III miejsce w etapie diecezjalnym XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej Anna Patalas 
22.  Agata Michnowska  2 b  I miejsce w VI Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego  Bożena Zajączkowska 
23.  Agata Michnowska  2 b  II m w IX Miejskim Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych  Alicja Wajs 
24. Agata Michnowska
Justyna Koralewska 
Weronika Braczyńska
2 b I m drużynowo konkursie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych Turbolandeskunde – wędrówka po krajach niemieckojęzycznych Alicja Wajs 
25.  Agata Michnowska
Justyna Koralewska 
Weronika Braczyńska
2 b  Udział w finale ogólnopolskim konkuru  dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych Turbolandeskunde – wędrówka po krajach niemieckojęzycznych  Alicja Wajs 
26. Marta Kużaj  2 d  Mistrz Ortografii Ziemi Pilskiej 2016 w kategorii szkół ponadgimnazjalnych Izabela Jarecka 
27. Jakub Szumański  2 a  I m w finale powiatowym Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego Supermatematyk Sławomir Zgliński 
28.  Aleksandra Szałańska  2 b  VI m w finale powiatowym Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego Supermatematyk  Jerzy Rybarczyk 
29.  Jakub Szumański 
Alkesandra Szałańska
2 a
2 b
 Finaliści Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego Supermatematyk w kategorii klas II Sławomir Zgliński
Jerzy Rybarczyk
30.  Wiktoria Podpora
Dorota Solarska
Jakub Jernaś
1 b
1 a
1 a
Finaliści Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego Supermatematyk w kategorii klas I Alina Wojewoda
Maria Toboła
31.  Martyna Lächele, 
Cezary Staszak, 
Piotr Szczepaniak
2 f Udział w etapie regionalnym Międzynarodowego Konkursu Młodzi debatują Katharina Henn
Jolanta Mrotek-Szczepkowska
32.  Martyna Lächele  3 b  Zakwalifikowanie się do etapu centralnego Międzynarodowego Konkursu Młodzi debatują  Katharina Henn
Jolanta Mrotek-Szczepkowska
33.  Joanna Jędraszczak
Cezary Staszak
2 e
2 f 
Stypendyści programu „Deutschland Plus” dla uczniów szkół partnerskich RFN z Polski Północnej  
34.  Jakub Jernaś
Jakub Szumański
1 a Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur  Maria Toboła
Sławomir Zgliński
35. Piotr Myszczyszyn
Aleksandra Szałańska
2 b  Udział w zawodach okręgowych  LVII Olimpiady o Polsce i Świecie Współczesnym  Teresa Popowicz-Gryzło 
36. Jakub Gragorczyk
Jakub Dzido
2 d
3 d 
II m w V Konkursie Filmowym  Lektury w kadrze 

Sukcesy sportowe 2015 / 2016 

Lp.  Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu (etap) Uzyskane miejsce
 1.

5.10.2015.Piła

1. Meszyńska Anna- d
2. Szpott Sara- a
3. Chwałek Agnieszka- c
4. Łochowicz Anna- e
5. Drąg Agata - a
6. Starkowska Katarzyna- c
7. Kocikowska Emilia- b
8. Kuźma Marcelina- f
9. Malinowska Weronika - a 
10. Idzikowska Katarzyna- f
11. Jeż Jagoda- c

Licealiada Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych - powiatowy I m-ce 

Opiekun: Anna Mąka
 2.

30.10.2015r. Piła

1. Lewandowska Agnieszka- a
2. Olszewska Natalia- a
3. Solarska Dorota- a
4. Drzymała Agata- c
5. Wasylków Aleksandra- c 
6. Bębnowska Martyna- b
7. Ratajczak Malwina- b
8. Kubiak Julia- d
9. Kreczmer Olga- c
10. Rachwalska Patrycja- c
11. Kopczyńska Kinga- e

Licealiada Powiatu Pilskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt - powiatowy 

III m-ce

Opiekun:  Anna Mąka

 3.

5.11.2014r. Piła

1. Podgórska Eliza- e
2. Lindenau Hubert- a
3. Palacz Kacper- a
4. Nowak Tymoteusz- c 
5. Idzikowski Marcin- c
6. Iwaszko Jakub- c 
7. Repczyńska Justyna- f
8. Kreczmer Olga- c
9. Iwicka Sonia- c
10. Jeż Jagoda- c
11. Więch Jakub- f

Licealiada Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym - powiatowy  III m-ce

Opiekun: Anna Mąka
 4.

10.11.2015r. Nieżychowo

1. Kobak Jakub- b 
2. Palacz Kacper- a
3. Jagodziński Dominik- b
4. Klik Patryk- b 
5. Bielecki Adam- c
6. Sochacki Kacper- f
7. Martyn Szymon- e
8. Myszczyszyn Piotr- f
9. Żur Jakub- d
10. Mijalski Tomasz- a
11. Wiśniewski Michał- b

Licealiada Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej  Chłopców - powiatowy 

V m-ce

Opiekun: Witold Pankau

 5.

11.01.2016r. Piła

1. Starkowska Katarzyna- c
2. Chwałek Agnieszka- c
3. Podpora Wiktoria- b
4. Niemczyk Barbara- f 
5. Kreczmer Olga- c
6. Kubiak Julia- d
7. Gniot Aleksandra- e
8. Moskałyk Julia- e
9. Młocek Oliwia- e
10. Piasecka Natalia- f

Licealiada Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt - powiatowy

III m-ce

Opiekun Anna Mąka

6.

5.02.2016r. Piła

1. Kortus Łukasz- f
2. Maciejewski Marcin- d 
3. Płaniewski Michał- d
4. Różek Tymoteusz- e 
5. Białkowski Oskar- e
6. Domińczak Oskar- b
7. Żebrowski Kacper- a
8. Olszewski Rafał- f
9. Mijalski Tomasz- a
10. Świerczyński Jakub- a

Licealiada Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej Chłopców - powiatowy

III m-ce

Opiekun: Krzysztof Stadnik

7. 

8.03.2016r. Piła

Ciosek Justyna-1a
Niemczyk Barbara- 1a
Solarska Dorota- 1a
Szczepaniak Patrcja- 1a
Kułak Kinga- 2a
Hamerlińska Stefania- 3b
Iwicka Sonia- 3b
Jeż Jagoda- 3c
Włodkowska Julia -3f
Ziółkowska Agata -3b

Licealiada Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt - powiatowy

II m-ce

Opiekun: Iwona Malska- Kubiak

8. 

22.03.2016r. Piła

1. Świerczyński Jakub 3a
2. Włodkowska Julia 3f

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Sporcie - powiatowy

VIII m-ce

Opiekun: Krzysztof Stadnik

9. 

23.03.2016r. Piła

1. Pazderski Jakub- c
2. Marach Sebastian- f
3. Muchar Hubert- f 
4. Chrząstek Szymon- f
5. Stróżyński Remigiusz- c
6. Świerczyński Jakub- a
7. Pleszewa Mateusz- e
8. Idzikowski Paweł- a
9. Grabowski Albert- a
10. Mijalski Tomasz- a


Licealiada Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Chłopców - powiatowy


III m-ce

Opiekun: Witold Pankau

10.  1. Kobak Jakub- b 
2. Palacz Kacper- a
3. Jagodziński Dominik- b
4. Klik Patryk- b 
5. Marach Sebastian- f
6. Węgrzyn Wojciech- f
5. Bielecki Adam- c
6. Sochacki Kacper- f
7. Martyn Szymon- e
8. Myszczyszyn Piotr- f
10. Mijalski Tomasz- a
11. Wiśniewski Michał- b

Licealiada Powiatu Pilskiego w Piłce Nożnej Chłopców - powiatowy

V m-ce

Opiekun: Witold Pankau

 11.

13.04.2016r. Piła

Meszyńska Anna- d
Starkowska Katarzyna- c
Chwałek Agnieszka- c 
Szpott Sara- a
Kuźma Marcelina- f 
Malinowska Weronika - a 
Heyer Klaudia- c
Drąg Agata - a 
Jabłońska Ines- c
Łochowicz Anna- e 
Lachele Martyna- b

Licealiada Powiatu Pilskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

bieg przełajowy - powiatowy
bieg przełajowy - powiatowy
bieg przełajowy - powiatowy
bieg przełajowy - powiatowy
bieg przełajowy - powiatowy
bieg przełajowy - powiatowy
bieg przełajowy - powiatowy
bieg przełajowy - powiatowy
bieg przełajowy - powiatowy
bieg przełajowy - powiatowy
bieg przełajowy - powiatowy

Opiekun: Anna Mąka

I m-ce
III m-ce
IV m-ce
V m-ce
IX m-ce
X m-ce 
XI m-ce
XIV m-ce
XVI m-ce
XVII m-ce
XVIII m-ce

12. 

13.04.2016r. Piła

Tobera Mikołaj- d
Białkowski Oskar- e 
Plewa Kamil- a
Nowak Mikołaj- b
Borkowski Kamil 
Sochacki Kacper- f
Myszczyszyn Piotr- f 
Dobrowolski Michał- c
Ścigaj Mateusz- a 
Chabowski Hubert

Licealiada Powiatu Pilskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

bieg przełajowy - powiatowy
bieg przełajowy - powiatowy
bieg przełajowy - powiatowy
bieg przełajowy - powiatowy
bieg przełajowy - powiatowy
bieg przełajowy - powiatowy
bieg przełajowy - powiatowy
bieg przełajowy - powiatowy
bieg przełajowy - powiatowy
bieg przełajowy - powiatowy

Opiekun: Krzysztof Stadnik

IV m-ce
VI m-ce
IX m-ce
X m-ce
XI m-ce
XII m-ce
XV m-ce
XXII m-ce
XXIII m-ce
XXIV m-ce

13. 

17.05.2016r. Piła 

1. Iwicka Sonia - c
2. Kułak Kinga- e

Licealiada Powiatu Pilskiego w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt - powiatowy

II m-ce

Opiekun: Iwona Malska- Kubiak

14. 

17.05.2016r. Piła

1. Pleszewa Mateusz- e
2. Pazderski Jakub- c

Licealiada Powiatu  Pilskiego w Plażowej Piłce Siatkowej Chłopców - powiatowy

III m-ce

Opiekun: Witold Pankau

1. 

21.09.2015r. Złotów

1. Chwałek Agnieszka- c 
2. Lewandowska Agnieszka- a
Szpott Sara- a
Starkowska Katarzyna- c
Chwałek Agnieszka- c

Licealiada Rejonu Pilskiego w Lekkiej Atletyce - rejonowy

skok w dal 
sztafeta szwedzka

I m-ce
I m-ce
3. Starkowska Katarzyna- c
4. Ratajczak Malwina- b
5. Kopczyńska Anna- e
6. Łochowicz Anna- e 
Ostrycharczyk Olimpia- c
Drąg Agata- a
Ratajczak Malwina- b
bieg na 800m
skok wzwyż
rzut oszczepem
sztafeta 4x100 m
III m-ce
III m-ce
III m-ce
IV m-ce
7. Piasecka Natalia- f
8. Drąg Anna- a 
9.Iwicka Sonia- c
10. Łochowicz Anna- e
11. Ostrycharczyk Olimpia- c
12. Lewandowska Agnieszka- a
14. Perlińska Gabriela- e
rzut oszczepem
bieg na 100 m
skok wzwyż
bieg na 100 m
bieg na 200 m
bieg na 400 m
pchnięcie kulą
V m-ce
VI m-ce
VI m-ce
VII m-ce 
VII m-ce
XI m-ce
XVI m-ce
Opiekun: Anna. Mąka 
1. Pazderski Jakub- c 
2. Plewa Karol- a
3. Kopeć Kacper- a
4. Ścigaj Mateusz- a 
Pazderski Jakub- c
Białkowski Oskar- e
Jagodziński Dominik- c 
bieg na 100 m
bieg na 3000 m
skok wzwyż
sztafeta 4x100 m
VII m-ce
VII m-ce
VIII m-ce 
IX m-ce
5. Klik Patryk- b
6. Palacz Kacper- a
7. Jagodziński Dominik- c
8. Ścigaj Mateusz- a
skok wzwyż
bieg na 400 m 
bieg na 200 m
bieg na 100 m
X m-ce
XI m-ce
XIV m-ce
XVII m-ce
Opiekun: Witold Pankau 
2.

21.03.2016r. Piła

Ciosek Justyna-1a
Niemczyk Barbara- 1a
Solarska Dorota- 1a
Szczepaniak Patrcja- 1a
Kułak Kinga- 2a
Hamerlińska Stefania- 3b
Iwicka Sonia- 3b
Jeż Jagoda- 3c
Włodkowska Julia -3f
Ziółkowska Agata -3b


Licealiada Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt - rejonowy

V-VI m-ce

Opiekun: Iwona Malska- Kubiak

1. 

07.10.2015r. Poznań

1. Chwałek Agnieszka- c
2. Starkowska Katarzyna- c 
3. Kopczyńska Anna- e

Licealiada Województwa Wielkopolskiego w Lekkiej Atletyce - wojewódzki

skok w dal 
bieg na 800 m
rzut oszczepem

Opiekun: Anna. Mąka

IX m-ce 
XVII m-ce
XVIII m-ce

2. 

02.06.2016r. Żerków

1. Meszyńska Anna- d

Licealiada Województwa Wielkopolskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych - wojewódzki

bieg na dystansie 1500m 

Opiekun: Anna. Mąka

I m-ce 

1.  

5-7.08.2015r. Łódź

1. Michał Dobrowolski

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Lekkiej Atletyce - ogólnopolski 

Skok o tyczce 
Sztafeta 4x100m

V m-ce
VI m-ce
2. 

10-11.10.2015r. Piła

1. Aleksandra Grabowska 

Mistrzostwa Polski w Strzelaniu Pneumatycznym do "Ruchomej Tarczy"

karabin pneumatyczny 40 mix do ruchomej tarczy
karabin pneumatyczny 20+20 do ruchomej tarczy

VI m-ce
VI m-ce
3. 

12-14.02.2016r. Spała

1. Michał Dobrowolski

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce -ogólnopolski

Skok o tyczce 

VI m-ce
4. 

19.03.2016r Żagań

1. Anna Meszyńska

Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Biegach Przełajowych - ogólnopolski

dystans 2000 metrów 

XXXXII m-ce
5. 

29.03-3.04.2016. Kraków

1. Mikołaj Tobera

Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie -ogólnopolski

kategoria 69kg 

V-VIII m-ce
6.

16.04.2016r Zaniemyśl

1 Marcelina Kuźma

Międzynarodowe Zawody w Chodzie Sportowym

dystans 10 km juniorek

XIII m-ce

Kontakt

Telefon: 67 351 74 70

ul. Wincentego Pola 11
64-920 Piła