Trzeba wierzyć, że się jest do czegoś zdolnym i osiągnąć to za wszelką cenę, trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie.
Maria Skłodowska-Curie

Odwołuję zajęcia dydaktyczno - wychowawcze w czwartek 17.10.2019. Jutro stołówka szkolna będzie nieczynna. Proszę o śledzenie strony szkoły oraz profilu na FB.
dyrektor szkoły Angelika Zygmunt

W dniu dzisiejszym(tj. 16.10.2019) wszystkie lekcje od godziny 11:30 zostają odwołane. 

9 października na pilskim stadionie lekkoatletycznym odbyła się jesienna runda Licealiady w Lidze LA.

Naszą szkołę reprezentowały następujące osoby:

Dziewczyny:

100m: Furmańczyk Oriana, Olszewska Amelia

200m: Rydellek Wiktoria, Dziuba Jagoda

400m: Drozdowicz Luiza

800m: Czajkowska Malwina, Zaborska Julia, Szczepkowska Zofia

1500m: Krajewska Hanna

Skok wzwyż: Michowska Nel

Skok w dal: Płotka Klaudia, Słowińska Wiktoria

Rzut oszczepem: Zygmunt Dominika, Żelezna Eliza

Pchnięcie kulą: Lewandowska Iga, Dach Martyna

4x100m : Olszewska Amelia, Rydellek Wiktoria, Furmańczyk Oriana, Słowińska Wiktoria

Chłopcy:

100m: Kosmatka Mateusz

200m: Molak Michał, Przydacz Konrad

400m: Szarejko Mikołaj

800m:  Kasielski Rafał, Siuda Marcel

1500m: Antczak Kacper, Tobera Mieszko, Wachowiak Jakub

Skok wzwyż: Lamtschek Eryk

Skok w dal: Jarczak Jakub, Wiora Hubert, Rysiewski Kornel

Pchnięcie kulą: Rembacz Remigiusz, Markowski Wojciech, Mataczyna Bartosz

4x100m: Molak Michał, Przydacz Konrad, Szarejko Mikołaj, Kosmatka Mateusz

Gratulujemy wszystkim startującym.

Kolejnym etapem i możliwością poprawy wyników będzie runda wiosenna. Po tej rundzie poznamy klasyfikację generalną jak również ranking szkół startujących w Lidze LA.

 

20191009 113615

 

20191009 113354

 

20191009 121007

 

20191009 124426

27.09.2019 Wystartowaliśmy w Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Chłopcy po zaciętej walce na ostatniej – 10 zmianie kończą rywalizację ze złotym medalem (w składzie:  Tobera Mieszko, Siuda Marcel, Przydacz Konrad, Molak Michał, Wachowiak Kuba, Huszek Ignacy, Drygała Wojciech, Nitek Nikodem, Plich Jakub, Szałański Hubert, Cieślik Jakub, Lamtschek Eryk, Antczak Kacper, Szarejko Mikołaj)

Drużyna dziewcząt zdobywa srebrny medal (w składzie: Zaborska Julia, Szczepkowska Zofia, Grunwald Julia, Garbusińska Wiktoria, Helwich Zuzanna, Pawłowska Maja, Pytlarz Wiktoria, Dziuba Jagoda, Rowicka Marta, Krajewska Hanna, Czajkowska Malwina, Wegner Magdalena, Wojtalewicz Oliwia).

Opiekunowie Anna Mąka, Miłosz Czechowicz

Gratulujemy !

 

20190927 131053

 

20190927 131237

I Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
ul. Wincentego Pola 11 64-920 Piła

Telefon: 67 351 74 70

 Skontaktuj się

brazowa

Kontakt

Telefon: 67 351 74 70

ul. Wincentego Pola 11
64-920 Piła