Atrakcyjnym uzupełnieniem trzech tekstów były dwie piosenki w wykonaniu Natalii Wichłacz, której akompaniował na pianinie Szymon Rudnicki. Natalia zaśpiewała wymagający kawałek z repertuaru Lady Gagi i „Hallelujah” Leonarda Cohena. Moderatorem przedstawienia był Nikodem Stanke (2d), scenografię przygotowała Olimpia Kogut (2c), a o stronę dźwiękową spektaklu zadbali Janek Switała (2d) i Jakub Fiałka (2g).

Spektakl w reżyserii prof. Niny Siemieńczuk-Suwik wzbudził żywe zainteresowanie licznie przybyłej licealnej publiczności. Wystawiona tuż przed feriami inscenizacja wpisała się w walentynkowe święto – wiodącym tematem były oczywiście miłosne perturbacje nastolatków.

Zgodnie ze starym teatralnym zwyczajem po premierowym przedstawieniu zespół realizatorów zebrał się na „bankiecie”, którą atrakcją był smakowity tort ozdobiony słodkim napisem-przewodnim hasłem: Be My Valentine. Sponsorem tortu była zaprzyjaźniona z Teatrem Na Pola cukiernia „Śnieżka”. Dodajmy, że ważną rolę odegrał zespół wsparcia techniczno-organizacyjnego z 1b. Dziewczęta zajęły się logistyką, a chłopcy błysnęli jako przystojni ochroniarze.

Bez wątpienia ta teatralna walentynkowa godzina zapadła w pamięci zarówno aktorom, ekipie realizatorskiej jak i widzom.

Kontakt

Telefon: 67 351 74 70

ul. Wincentego Pola 11
64-920 Piła